טיול השנה לאלפים הצרפתיים

טיול השנה לאלפים הצרפתיים

נופש 2019 היה מסע מאתגר ומעשיר ביותר. החניכים נהנו עד השמיים מהחוויות המרגשות והמעניינות שהלכו והתעצמו מיום ליום. את הנופש המופלא תכננה במקצועיות רבה גב’ תמר וולף מחברת התיור Go & Joy.

התחלנו בהמראה לשחקים כאשר אחד הדיירים חיפש את הקב”ה בין העננים הצחורים. כמובן שגם מצא אותו, כי הרגשנו בחוש איך הוא מלווה אותנו בכל צעד ושעל, מיישר לנו הדורים ופותר בעיות ומכשולים והכל על למנת לשמח את הילדים שלו המיוחדים .

המשכנו למחרת כשהגענו למונט בלאן – ההר הגבוה ביותר באלפים. אין כמו לעמוד על גג העולם ולשאוף אוויר נקי וטהור של פסגות מושלגות. היופי הטהור והשירה העצומה שעלתה בעקבותיו היטיב עם הנשמות הטהורות הללו. המדריכים המסורים ליוו אותם ועבדו לילות כימים כדי שהחניכים ימצו כל רגע לחוויות חיוביות ובונות שיותירו רושם לזמן רב.

למחרת, בלונה פארק, חווינו שוב טלטלות, הפעם מעשי אדם, דוגמת רכבת הרים עוצרת נשימה וחוטפת כיפות וכובעים… שלא לדבר על מגלשת האקסטרים שהסתיימה בנחיתה חדה ורטובה. נוכחנו לדעת שהחברה שלנו אמיצים במיוחד!

ואיך אפשר חו”ל ללא קניות ב'פריימרק'? הגשמנו את פסגת החלומות לחניך ר' שזכה לרכוש משקפי שמש ושעון, ובנוסף כובד בבקבוק קוקה קולה. אשרינו שהיינו השליחים הנאמנים .

הוספנו לטייל והפעם לעיירה אנסי הציורית, שיופיה הקסום השרה על הקבוצה שלווה פסטורלית, עד כדי שאיחרנו לשייט באגם הכי נקי באלפים… אבל אל דאגה! גם כאן בסייעתא דשמיא ובעזרת אשת הצוות דוברת הצרפתית, הסכימו שנעלה לאוניה הבאה ונהנינו עד מאוד מהחוויה המרגיעה.

באותו לילה לאחר ארוחת ערב, מנוחה קצרה והתארגנות יצאנו לדרך חזרה, עייפים אך מרוצים. יומנינו מלאים ברישומים שעוד שנים רבות מהיום ימתיקו ויאירו לחניכים את ימי השגרה האפורים מלאי האתגרים וההתמודדויות האישיים של כל אחד ואחת.

הנחיתה הרכה בנתב”ג הייתה נעימה במיוחד בזכות קבלת פנים מאירה ומתוקה שחיכתה לנו באולם הנחיתות. גב' מלכה וינברג סמנכ"ל 'אהל שרה' לצד אנשי צוות והמדריכים הגיעו לאסוף את החניכים העייפים והמרוצים, ששמחו מאוד לשמוע שפה מוכרת, וחיכו כבר לפגוש את הפינה המוכרת שלהם בבית החם ב'אהל שרה'.

Ourstories#

ליל שישי
בלי מילים!

האקשן זה בחצר!
אתם חייבים לראות!

שששש…
שהמורה לא תשים לב

שאני בתוך היצירה,
אני שוכחת מהכל!

יום אפייה יאמיי!
הצצה למטבח שלנו

יומלדת הפתעה
לשירה בדירה!

לאלו שרצו לדעת
מה זה סנוזלן מקרוב

וואי מאוחר
איפה כולם???

מאירים בסגול
הפרחנו בלונים🎈🎈

Close
Cursor Text Play
דילוג לתוכן